Tellidere Spor Kulübüne Forma Hediyesi


Enn Dekor firmasının yaptırdığı formalar, Tellidere Spor'un futbolcularını mutlu etti. Takımın eksiği olan formaları ve futbol toplarını alarak Tellidere Spor'a hediye eden Enn Dekor miniklerden bol alkış aldı.



Mavi Bulvar halı sahada düzenlenen küçük bir törenle formalarına kavuşan çocukların ve gençlerin mutlulukları görülmeye değerdi. Tellidere Spor Kulübü’nün teknik direktörü aynı zamanda atık toplayıcısı olan Yunus Aslan, formaları yaptıran ve kulübe hediye eden Enn Dekor firması yetkililerine teşekkürlerini sunarak, henüz bir sahalarının bulunmadığını, Seyhan Belediyesi tarafından bir yer gösterildiğini ancak bu yerinde çok taşlı olduğunu düz olmadığını bu yüzden orada antrenman yapmaya müsait olmadığını antrenman yapamadıklarını belirtti. Aslan “ Bu yüzden Yeşilyurt Halı Saha ve Mavi Bulvar Halı Saha’da antrenman yapıyoruz. Bizlerden hiçbir ücret talep etmiyorlar” dedi. Genellikle sokaklarda istismara uğramaya açık olan gençleri ve çocukları spora teşvik etme amacını taşıyarak 15 kişi ile başladıklarını ve bugün 110 futbolcu ile yollarına devam ettiklerini hayırseverlerin desteği ile daha da ileriye gitmek istediklerini söyledi.



Enn Dekor Firmasının Genel Koordinatörü İlvan Polat’ın spor malzemelerini verdiği gençler ve çocuklar mutluluklarını alkışlarla ve temsili bir maç yaparak gösterdiler.


Enn Dekor 'dan Adana Valiliği Sevgiye Uzanan Eller Projesine Katılım


Adana Valiliğinin bir çok okuldan toplanan öğrencilerin kaynaşması için düzenlediği İzci Kampına katılım büyük oldu. Şehrimizdeki firmaların sponsorluğunda düzenlenen etkinliğinin katılımcılarından biriside Enn Dekor oldu.



Açılışta konuşan Vali Atış ve yetkililer sponsor firmalara teşekkür ederken, kampa alınan öğrenciler kamp ateşinin etrafında şarkılar ve danslarla eğlendiler.





Atık Toplayıcıları Derneği ile Yardıma Muhtaç Ailelere Gıda Yardımı

Yardıma muhtaç ailelere Enn Dekor firması tarafından gıda maddesi yardımı yapıldı. Geçimini gerçekten çok zor koşullar altında temin etmeye çalışan aileler gıda yardımından dolayı teşekkürlerini ilettiler.


Kolilerin tesliminde bulunan firma temsilcisi Dilek Solak "Toplumda yardımlaşmanın artması gerektiğini ve bu şekilde toplumun acısının ve sevincinin ortaklaşa paylaşılarak bir kardeşlik ortamı kurulabileceğini" belirtti.


Not: Gıda yardımı alan kişilerin görüntülenmesi yardım anlayışımıza uymadığından fotoğraf çekilmemiştir.

Enn Dekor'un Giyim Sponsoru Olduğu Anafartalar Lisesi Türkiye 3.sü Oldu


Şehrimize ait eski okullardan Anafartalar Lisesi kız, erkek ve küçükler dalında sahaya çıkan voleybol takımlarının sponsorluğu Enn Dekor tarafından üstlenildi.

Anafartalar Lisesi Adana'da yaşadığı 3 şampiyonluğun ardından, Kastamonu ilinde yapılan Türkiye finallerinde de şehrimizin yüzünü ağarttı ve Türkiye 3.sü oldu.

Okulun ardarda gelen başarıları voleybol dalında bir marka olma adayı olduğunu gösterdi. Okulun antrenörü ve Beden eğitimi öğretmeni yardımlarından dolayı Enn Dekor'a teşekkürlerini iletirken, destekleri devamını ve şehrimize ait diğer firmalarında katılımını beklediklerini ifade ettiler.
Firmamızı temsilen katılan Yeliz Doğan,"İmkan tanınırsa gençlerimizin neler yapabileceği ortadadır. Bir çok özel okul, özel antrenörlerle çalışırken özellikle bir devlet lisesinde okuyan gençlerin tüm dallarda Adana Şampiyonu olup, üstünede Türkiye 3.sü olmaları takdire değerdir. Firma olarak elimizden geldiği kadar öğrencilerimize destek olmaya çalışacağız" dedi.