Bizi Tanıyın

ENN Dekor olarak en temel özelliğimiz; bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli gelişmek isteyen, dinamik bir firma olmamızdır. Gerek faaliyet alanlarını gerekse ürün yelpazesini sürekli genişleten; hizmette kalite anlayışını öne çıkaran bir anlayışı savunuyoruz.


Gelişip büyüyerek yarattığı yeni istihdam olanaklarıyla, artan vergi gücüyle topluma ve ülke ekonomisine daha fazla değer katmak bizim için diğer bir önemli unsurdur.


Tüm bunların ‘’müşteri değil misafirimizdir’’ anlayışıyla; müşteri memnuniyetini temel alan bir takım çalışmasıyla mümkün olabileceğinin bilincindeyiz. Bu sebeple, takım arkadaşlarımızı seçerken dinlemesini ve empati kurmasını bilen, güleryüzlü, dinamik, lider potansiyeli olan kişilikler olmasına özen gösteriyoruz. Ve bu özelliklerini daha da geliştirebilmeleri için kurum içi eğitime önem veriyoruz.


42 yıldır bize güvenen, firmamızın buralara gelmesine katkı sunan tüm ENN Dekor dostlarına teşekkürü borç biliyoruz.


ENN Dekor insanı, stratejik öneme sahip kılarak ön plana çıkarır ve ayrıcalıklı bir unsur olarak değerlendirilmesi için farkındalık yaratır. Stratejilerini rekabet ortamlarında ENN Dekorun sektörel liderliğini sürdürebilmesi için güvenilir, hızlı hareket edebilen bir organizasyonel yapıyı sağlamak ve geliştirmek için yapılandırır.


Geleceğe yatırım yapan, gelişmeleri yakından takip eden, kökleri kuvvetli ENN Dekor sürekli değişen dünya trendlerine uygun renk ve tasarımları takip ederek kendi modasını oluşturup tüm dünyaya sunabilen lider bir firmadır.